Informacija pirkėjams

Elektroninėje parduotuvėje Akromeria.lt atsiskaityti už prekes galite pasirinkti kelis būdus:

Apmokėjimas banko pavedimu - kai Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el.pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojimo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo „Akromeria“ banko sąskaitą LT583500010011572641 . Mokėjimą pavedimu atlikite tik gavę išankstinę sąskaitą į Jūsų el.paštą. Prekes išsiunčiame tik gavę mokėjimo patvirtinimą. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į akromeria.lt.

Atliekant banko pavedimą prašome užpildyti:

Gavėjas: Odeta Nacevičiūtė

Banko pavadinimas: UAB„Paysera LT“

Banko kodas: 35000

Atsiskaitymo sąskaita: LT583500010011572641  

Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris

Užsakymas nebus išsiųstas ,kol pinigai nepasieks mūsų banko sąskaitos. Apie sėkmingą atliktą mokėjimą būsite informuoti el.paštu.

Apmokėjimas elektronine bankininkyste - tai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. E-parduotuvėje Akromeria.lt yra įdiegta Paysera.lt sistema.Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. Šiuo atveju pinigus Pirkėjas perveda į pardavėjo UAB „Paysera LT“ sąskaita banke. Atsiskaityti galite ir kitais Jums patogiais būdais:prekybos tinkle”Maxima”kasose,spaudos kioskuose ir kt.

Apmokėjimas per Paypal sistema - Jums tereikia mokėjimo būdo lange paspausti - Paypal. Tai padarę ,galėsite prisijungti prie savo Paypal paskyros ir patvirtinti mokėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad Paypal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jeigu sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi valiutos mokesčiai.

Atsiskaitymas galimas tik banko kortele atsiimant prekes Omniva paštomate. Pasirinkus šią paslaugą priskaičiuojami pinigų surinkimo mokestis - 2 €