Dekoratyvinis padėklas rankų darbo
  • Dekoratyvinis padėklas rankų darbo
  • Rankų darbo  žvakė "Bella"
  • Papuošalų dėžutės "Bella"

Rankų darbo žvakė "Bella"

24,50 €
Su PVM

Rankų darbo  žvakė "Bella" - natūrali, rankų darbo. Žvakė pagamintos iš sojų vaško ir naudojami natūralūs eteriniai aliejai.  Ar jūs pasiruošę, kad  namai prakviptų levandomis? Rekomenduojame, išdeginti žvakę ir galiėsite naudoti kaip pauošalų dėžutę ar pasodinti augalą. Šilta, miela dovana iš jūsų rankų. 

Detaliau:

Žvakės indas

  • Išmatavimai: 8.5x9.0cm;
  • Medžiaga: betonas/sojų vaškas/eteriniai aliejai;
  • Kvapas: levandų;
  • Dagtis: medinė;
  • Spalva: tamsiai pilka;
  • Pakuotėje kiekis: 1vnt

Produkto ID:173704AVR

Kilmė: Lietuva

Jums taip pat gali patikti

Prieš naudojimą rekomenduojame perskaityti naudojimo instrukciją.

Žvakės

Sudėtis: Levandų aterinis aliejus, sojų vaškas.

Prieš naudojimą turite įvertinti ar esate elergiški minėtai sudėčiai! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis, plaukite po tekančiu vandeniu.

Indas pagamintas: iš cemento, kvarcinio smėlio, vandens ir viskas užfiksuota vandeniniu akrliniu laku,kuris draugiškas aplinkai.

Dėmesio!!! Šis produktas skirtas tik išoriniam naudojimui. Laikykite degančią žvakę vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Niekada nepalikite žvakės be priežiūros. Žvakę nedėkite arti degių daiktų. Žvakę statykite ant lygaus paviršiaus, kad ji degtų tolygiai. Nestatykite žvakės skersvėjyje. Kai dega žvakė negalima uostyti, nes taip galite apsvilinti veidą, plaukus ir t.t.

Naudojimas: Atsargiai uždekite žvake ir mėgaukite jos aromatu. Pašalinkite visus degtukų ar nudegusios dagties likučius. Siūlome žvakę deginti apie 2 valandas, taip galėsite mėgautis ilgiau. Medinė dagtis, kuri degdama spragsi virsta anglimi, ją pašalinus vėl atgyja. Uždegus žvakę, indas turi būti be dangtelio, kai užgesinsite žvakę, uždenkite dangteliu iki kito naudojimo. Išdeginus indą rekomenduojame išvalyti ir naudoti kai papuošalų dėžutę.

Priežiūra: Prekė dūžtanti, atsargiai naudokite !!! Puikiai valosi. Tiesiog nuvalykite drėgna servetėle. Į indaplovę, orkaitę, mikrobangų krosnelę dėti negalima.

Kodas: 173810AIN

Kilmė: Lietuva (pagal Akromeria užsakymą)

Kadangi rankų darbo atspalvis gali skirtis.

Prekių nuotraukos gali skirtis nuo originalios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos ir/ar bet kurios kitos savybės gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Prašome pastebėjus klaidą nuotraukų galerijoje ar aprašyme mus informuoti.

Dėkojame iš anksto

Akromeria

Tau-Man-Kiekvienam

Akromeria
173810AIN
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Customers who bought this product:

16 other products in the same category: