Artėja atostogos? Pasiimk paplūdimio rankšluostį su apsauga nuo saulės.

Įkėlė: Sabina Nacevičienė Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 244

Paplūdimio rankšluostis tinka vasarojant arba keliaujant į šiltus kraštus. Jie gali būti pagaminti iš natūralaus ir sintetinio pluošto. Rankšluosčių pasiūla yra gana didelė. Populiariausi – natūralūs: lininiai, lininiai su medvilne, medvilniniai, nes puikiai sugeria drėgmę.

Sintetiniai rankšluosčiai yra minkštesni, bet drėgmę sugeria kur kas prasčiau. Kaina – gerokai mažesnė nei natūralių produktų, o spalvų ir dizaino pasirinkimas yra gana didelis.

Nors sintetinis rankšluostis beveik nenusileidžia natūraliam savo savybėmis, bet kartą panaudojus lininį ar medvilninį  rankšluostį nesinori sugrįžti prie dirbtinio pluošto. Natūralumas, nugali abejones.

Dar yra storesni kilpiniai ir ploni (lygaus audinio) rankšluosčiai. Tiek natūralūs, tiek sintetiniai kilpiniai yra gana stori, surenka daug smėlio ir nekompaktiški. Vis dažniau žmonės renkasi plonesnius paplūdimio rankšluosčius, kurie lengvi ir neužima daug vietos lagamine.

Tad kokį rankšluostį išsirinkti? Natūralaus ar sintetinio pluošto?

2021 metų tendencijos parodė, kad daugėja lininių rankšluosčių gerbėjų, nes jie yra kompaktiški, puikiai sugeria drėgmę ir, svarbiausia, kvepia natūralumu.

Paplūdimyje norisi užsidengti veidą ir apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Dažnai gelbsti skrybėlaitė ar apsauginis kremas, bet yra naujovė – paplūdimio rankšluostis su apsauga. Natūralius, kompaktiškus, kokybiškus paplūdimio rankšluosčius su apsauga nuo saulės galite įsigyti čia: paplūdimio rankšluosčiai.

Paplūdimyje bandai iš smėlio padaryti pagalvėlę, kad galėtum saldžiai nusnausti? Yra puikus sprendimas – paplūdimio rankšluostis su pagalve ir apsauga nuo saulės spindulių. Jį gali įsigyti jau dabar.

Svarbu keliaujant lengva kuprinė ir gera nuotaika. Smagaus poilsio!

Komentarai

Palikite komentarą