Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Kalėdinės dovanos... Iki 10 eurų!

Įkėlė: Sabina Nacevičienė Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 30

Pažvelgus į kalendorių – iki didžiųjų metų švenčių – daugiau nei mėnuo. Visgi, minėtas laikas gerokai sutrumpėja, kai susimąstome, kokiomis Kalėdinėmis dovanomis šiemet stebinsime artimuosius. Ir būtent šioje vietoje aktualia tampa tema, kuria šįkart nusprendėme kartu su Jumis pasidalinti. Tai – Kalėdinės dovanos iki 10 eurų.

Skamba kiek neįprastai, tiesa? Tačiau sutikime, jog genialumas ir didžiausia vertė neretai slypi būtent paprastume. Ypatingai, kuomet kartu su dovana perduodame ir nuoširdžius linkėjimus, šiltą dėmesį bei buvimą kartu gražiausių žiemos švenčių laikotarpiu. Vis dėlto, mūsų suvokimą apie tai, kokia turi būti originali Kalėdinė dovana, dažnai supainioja itin gausus prieššventinis marketingas, kuriame išvystame ryškų, spalvingą ir, be abejo, dažnai ganėtinai daug kainuojančių dovanų asortimentą. Galiausiai, užmirštame apie išoriškai, galbūt, ne itin dideles, galbūt – netgi ne spalvingas ar juo labiau brangias, tačiau kupinas pačių gražiausių intensijų jaukias ar itin praktiškas Kalėdines staigmenas. Vienos jų...

Minėtosios jaukios Kalėdinės dovanos, kurių tikslas – pripildyti mums svarbių žmonių širdis stebuklingu šventiniu džiugesiu, o namus – ramybe, maloniu aromatu ar subtiliu jaukumu. Tad į šių dovanų apibūdinimą patenka ir ypatingą jaukumą namuose kuriančios įvairių rūšių, kvapų bei formų žvakės. Joms populiarumu nenusileidžia kvapnūs, puikiomis savybėmis pasižymintys natūralios sudėties muiliukai. Maloniai artimuosius nustebinsime dovanodami ir sakralumo kupinas šventinio laikotarpio statulėles, pavyzdžiui, prakartėlę ar minimalistinį namų aksesuarą – angeliuką, kartu su juo linkėdami artimiesiems apsaugos ir dvasios ramybės.

Sekanti dovanų iki 10 eurų grupė – praktiškos Kalėdinės dovanos. Tai – ir įvairūs vonios aksesuarai, pavyzdžiui, originalaus dizaino muilinės, daugiafunkcinės vazelės, skirtos laikyti burnos higienos priemones ar mieli padėkliukai, saugantys Jūsų smulkius papuošalus nuo netikėto dingimo... vonioje! Praktiškomis dovanomis taip pat galime vadinti ir smulkius stalo ar jo dekoravimui skirtus reikmenis, pavyzdžiui, žaismingą puodelį ar tokio pat dizaino mini lėkštutę, kuri artimiesiems kaskart primins ne tik Jus, bet ir apie kartu praleistas akimirkas.

Tad artėjančių švenčių proga linkime ne tik originalumu įkvėptų dovanų, bet ir dažniau atminti, jog bet kuri dovana didžiausią prasmę įgyja tuomet, kai yra dovanojama su meile. Arba kitaip – iš širdies į širdį.

Komentarai

Palikite komentarą