Edukacinis kompiuteris-puiki dovana pradinokui

Įkėlė: Sabina Nacevičienė Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 120

Medinis vaikiškas kompiuteris XXI amžiuje – skamba kiek neįprastai? Tiesa! O ar galėtumėte įsivaizduoti tai kaip priemonę, padėsiančią Jūsų pradinukui lengviau startuoti mokykloje, o smalsiam priešmokyklinukui – susipažinti su raidelėmis bei skaičiais unikaliu, žaismingu bei intelektą lavinančiu būdu? Ir visa tai – be jokių šiuolaikinių išmaniųjų technologijų. Tad toliau straipsnyje detaliau apžvelgsime, kokią dar naudą gali suteikti tokia inovatoriška medinė dovana vaikams.

Visų pirma, įvairūs mediniai konstruktoriai, priešingai nuo mums įprastų kompiuterinių žaidimų, žymiai labiau lavina vaiko kūrybiškumą, skatina loginį mąstymą, vaizduotę, moko kantrybės bei susikaupimo. Pavyzdžiui, nepavykus tinkamai sukonstruoti iš pirmo karto. Tokiu atveju sužadinamas vaiko atkaklumas bei gebėjimas mokytis iš klaidų ir tokiu būdu galiausiai pasiekti galutinį tikslą – norimą konstruktoriaus rezultatą. Apie minėtųjų charakterio savybių svarbą besiformuojančiai asmenybei, turbūt, nereikia nė sakyti... 

Antra, tai – saugūs bei ilgaamžiai žaislai, neturintys aštrių detalių, sukurti iš natūralių, netoksiškų medžiagų, todėl ypač mėgstami tvarų bei aplinkai draugišką gyvenimo būdą vertinančių tėvų. Taipogi, ne ką mažiau svarbi ypatybė, kuria pasižymi mediniai žaislai pradinukams bei priešmokyklinio amžiaus vaikams – žalingo poveikio regėjimui nebuvimas, ko, deja, negalėtume pasakyti apie mažųjų itin mėgstamas išmaniąsias technologijas – kompiuterius bei telefonus.

Būtent šiomis aukščiau išvardintomis savybėmis pasižymi ir mūsų minėtas medinis vaikiškas kompiuteris.

Jį galite įsigyti paspaudus nuorodą Įsigyti dabar

Modernaus, žaismingo dizaino, su itin tikroviška klaviatūra bei išmaniojo telefono aplikacija – žaislas, kurį drąsiai galime vadinti inovatyvia priemone vaiko raštingumo ugdymui namuose. Visos kompiuterio raidelės bei simboliai – ekrane puikiai limpantys magnetukai, kuriais dėlioti norimus žodžius, sakinius ar skaičių kombinacijas – itin paprasta. O kad būtų dar lengviau bei įdomiau, šiame unikaliame mokymosi procese į pagalbą visada pasiruošęs atskubėti sijuonuotas rankų darbo kiškis, kuris ypatingai patiks mažiausiems kompiuterio naudotojams – priešmokyklinukams.

Modernūs mediniai žaislai – smagus, kūrybingas ir be jokios abejonės naudingas mokymasis-žaidimas, kuris dažnu atveju įtraukia ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius. Tad medinis vaikiškas kompiuteris neabejotinai yra tai, ką drąsiai galima dovanoti pirmuosius žingsnius mokymosi pasaulyje žengiančiam vaikui. Nauda ir prasmingas laisvalaikio užimtumas – garantuota!

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Komentarai

Palikite komentarą