Kiek dėmesio skiriate Kūčių ar Kalėdinio stalo dekorui?

Įkėlė: Sabina Nacevičienė Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 280

Namų tekstilė (arba stalo tekstilė) labai svarbi dekoruojant Kūčių ar Kalėdų stalą. Kokią staltiesę išrinkti? Ar abiejų švenčių stalo dekoras yra toks pat?

Kūčios yra rimties ir susitelkimo šventė, tad norisi švelnių spalvų, kuo daugiau natūralių produktų, kurie suteiktų jaukumo. Neretai per Kūčias tiesiama balta staltiesė. Pastaraisiais metais šeimininkės renkasi ir kitas spalvas, ypač natūralios spalvos lininę staltiesę, prie kurios ypač tinka juodi indai. Jaukesniam ir šiltesniam stalui nepamirškite žvakidžių, pušies ar eglės šakelės.

Dekoruodami stalą dėmesio skirkite servetėlėms, ypač tinka medžiaginės. Spalvą reikėtų rinktis pagal indus ar staltiesę. O servetėlių žiedai papuoš jūsų stalą.

Anksčiau Kalėdų ryto stalo dekoras nesikeisdavo. Dabar šeimininkės tiesia spalvingą staltiesę ar dekoruoja ryškiomis detalėmis. Abi šios šventes ypatingos, tad negailėkime dėmesio stalo dekoravimui, nes akimirkos, praleistos su artimais ir mylimais žmonėmis, bus dar ypatingesnės. Be to, sulauksite pagyrų bei nuostabos.

Jei norite nudžiuginti svečius, naudokite taurių skirtukus, kurie daro stalą ypatingą. Jau parduodame taurių skirtukus, jų galite įsigyti čia: Taurių skirtukai/papuošimai

Tad pakvieskime prie nuostabaus šventinio stalo savo mylimus žmones. Nepamirškite padėkoti, kad jie yra šalia. Mylėkite ir būkite mylimi.

 

Komentarai

Palikite komentarą