Namų kvapai. Kas geriau kvapų difuzoriai ar žvakės?

Įkėlė: Site Owner Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 244

Kvapai namams padeda sukurti jaukią atmosferą bei pagyvinti interjerą. Jie ne tik populiarūs, stilingi ,kvepiantys, madingi, bet suteikia gerų jausmų ir veikia atpalaiduojančiai.

Anksčiau dėl namų jaukumo žmonės degindavo žvakes, bet dabar yra šiuolaikiška alternatyva – kvapų difuzoriai arba namų kvapai su lazdelėmis. Kvapnios žvakės jiems nenusileidžia. Tačiau jos turi pliusų ir minusų. Deginant negalima palikti vienų, reikia prižiūrėti. Jas dažniausiai deginame ant stalo ar komodos, jeigu yra vaikų arba gyvūnų, gali kilti saugumo problemų. Žvakes reiktų deginti pagal rekomendacijas: deginti 2-3 valandas, kad visas paviršius pasidengtų tolygiai skystu vašku. Taip reikalinga daryti ,nes kitą kartą uždegus žvakę vaškas tirps žemyn ir žvakėje neliks duobučių .Žvake galėsite mėgautis ilgiau ir liepsna jos plevėsuos gražiau.

Kvapų difuzoriams su medinėmis lazdelėmis nereikia daug dėmesio, svarbu įdėti tris medines lazdeles ir kas savaitę apversti. Pastatyti reiktų ten, kur cirkuliuoja oras, kad skleistųsi puikus aromatas. Be to, jiems nereikia elektros, o kvapas džiugins nuolatos.

Sudegusių žvakių likučiai dažniausiai išmetami ir atgaivinti antram gyvenimui reiktų šiek tiek padirbėti (kaitinti metaliniame inde ,sušildyti vašką ir jo skystą masę išpilti ir taip turėsite indelį) Šiuo atveju kvapų difuzoriais yra paprasčiau. Rekomenduotina jų indus tausojant gamtą panaudoti dar kartą: kaip vazą, papuošalams susidėti arba išgaravusį aromatui papildyti ir jis vėl atliks savo funkciją.

Tad kas geriau – žvakė ar kvapų difuzorius su lazdelėmis? Atlikome apklausą ir, kaip buvo galima nuspėti, žmonės namuose linkę suderinti ir žvakes, ir namų kvapą su lazdelėmis. Šie kvapų karaliai nenusileidžia ir papildo vienas kitą. Ta pati apklausa parodė, kad vyrai dažniau renkasi kvapų difuzorius su lazdelėmis. Tai praktiška ir patogu. Jei pažįsti kvapams neabejingą vyrą, siūlome nustebinti ir padovanoti namų difuzorių su lazdelėmis.

Taigi, atrodytų, paprastos detalės, bet jos gali pakelti nuotaiką ir suteikti žavesio namų ar verslo (beje, biurai vis labiau puošia ir kuria jaukią atmosferą) aplinkai.

Laikas puošti ir iškvėpinti namus ir biurus šiomis prancūziško dizaino prekėmis, kurias galite rasti čia: Kvapai namams.

Komentarai

Palikite komentarą